Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę:

Powstała ona w 1969r. i od tego czasu jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych na rynku gdańskim.
Produktem naszej firmy są usługi budowlane w zakresie budownictwa ogólnego i przemysłowego.
Począwszy od listopada 2014r. dział firmy zajmujący się produkcją prefabrykowanych elementów budowlanych został wydzielony z firmy i przekształcony w nowo utworzoną spółkę KOKOSZKI PREFABRYKACJA S.A.
Przedsiębiorstwo było wykonawcą największych osiedli mieszkaniowych Gdańska, m.in. Żabianki, Zaspy, Suchanina, Moreny, Chełmu, Oruni, co stanowi 30% oddanych w Gdańsku mieszkań po 1945r.
Od 1996 roku zmiany własnościowe i kapitałowe stworzyły istotne podstawy dla możliwości rozwojowych przedsiębiorstwa.
Firma rozszerzyła strukturę usług budowlanych i rozpoczęła w mieszkalnictwie usługi deweloperskie oraz w większym niż dotychczas stopniu uczestniczy w realizacji inwestycji poza sektorem mieszkaniowym m.in. zrealizowała "Dom pod wieżą" w Sopocie, budynek "Urzędu Pracy" w Gdyni, rozbudowała i zmodernizowała siedzibę Radia Gdańsk, Banku PKO BP w Gdańsku-Wrzeszczu, Filharmonię Bałtycką oraz Urząd Skarbowy w Gdańsku. Przedsiębiorstwo nasze jest dwukrotnym laureatem konkursu o Platynowe Wiertło BOSCHA, nagrody wręczanej na Targach Budownictwa w Poznaniu. Kluczem do sukcesu P.B. KOKOSZKI jest doskonała jakość i terminowość wywiązywania się z zadań.

Spółką kieruje Zarząd w osobach:
Dyrektor Naczelny, Prezes Zarządu mgr inż. Kazimierz EMPEL
Dyrektor ds. Produkcji Budowlanej, Członek Zarządu mgr inż. Marek LITKOWSKI