Etap II - JUŻ W SPRZEDAŻY !

Osiedle mieszkaniowe „JABŁONIOWA” to nowoczesny zespół mieszkaniowy zlokalizowany w gdańskiej dzielnicy Rębowo, w rejonie ulic Jabłoniowej / Przywidzkiej i skrzyżowania ulic Guderskiego i Leskiego.

Z początkiem roku 2014 ruszyła budowa pierwszego z ośmiu czteropiętrowych budynków, które powstaną w drugim etapie osiedla Jabłoniowa. Architektura tego etapu inwestycji ma bardziej kameralny charakter. Jedno-klatkowe budynki rozmieszczone wokół oczka wodnego będą wyposażone w windy, a do dyspozycji mieszkańców będą indywidualne garaże lub miejsca postojowe. Oferujemy funkcjonalne mieszkania wielkości od 29 do 62m2 .Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony. Na terenie osiedla nie zabraknie również placów zabaw dla dzieci.

Planowana rozbudowa osiedla uczyni z niego znacznej wielkości ośrodek, gwarantujący jego mieszkańcom nie tylko radość z własnego mieszkania, ale także dużą liczbę udogodnień  w postaci centrum handlowego, placów zabaw, miejsc spotkań rodzinnych czy klubu fitness. Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy linii 156 skomunikowany z pętlą tramwajową na Chełmie.

W otoczeniu osiedla znajdują się tereny zielone pomiędzy dwoma potokami Kozackim i Oruńskim oraz urokliwy zbiornik wodny, wokół którego powstała infrastruktura rekreacyjna (siłownia na świeżym powietrzu oraz ogrodzony plac zabaw dla najmłodszych).

Etap I – zakończony

W pierwszym etapie powstały 4 budynki mieszkalne, z 294 mieszkaniami, 4 kondygnacyjne, wielo-klatkowe, podpiwniczone z podziemnymi garażami.