Office Kokoszki

Wygodne biura w dobrej cenie

SPRAWDŹ OFERTĘ BIUROWĄ

Aktualne oferty lokali usługowych i biurowych


Lokale biurowe

Powierzchnia: około 13 m²
(istnieje możliwość łączenia pomieszczeń)

ul. Budowlanych 31,
Gdańsk Kokoszki

Cena: 36 zł netto za 1 m²
(obejmuje koszty za media)

T: 58 341 84 65

Inwestycje biurowe i komercyjne


Office Kokoszki

W 2017 roku rozpoczęliśmy budowę i komercjalizację zespołu biurowców przy ul. Budowlanych o nazwie Office Kokoszki. Zespół trzech 5-kondygnacyjnych budynków biurowych klasy B+ powstał w dzielnicy Gdańsk Kokoszki. Ich łączna powierzchnia użytkowa wynosi 7600 m².

Filharmonia Bałtycka

Jednym z najbardziej wymagających projektów, jakiego się podjęliśmy była adaptacja dawnego kompleksu elektrociepłowni na wyspie Ołowianka w Gdańsku pod budowę Gdańskiego Centrum Muzyczno-Kongresowego wraz z zapleczem dla Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Grunty położone nad rzeką Motławą wymagały zastosowania pali fundamentowych. Zakres prac obejmował m.in. przebudowę poprzemysłowego XIX-wiecznego budynku elektrociepłowni, w tym wykonanie 250 m² stropu żelbetowego wraz z nadbudową pomieszczeń oraz stropodachu o konstrukcji stalowej. Prace zrealizowaliśmy kompleksowo, łącznie z instalacjami i wykończeniem wnętrz. Udana realizacja tego etapu skłoniła inwestora do powierzenia nam kolejnego etapu w ramach realizacji Centrum Muzyczno-Kongresowego – remontu i adaptacji XVII-wiecznego Spichlerza Królewskiego, który miał posłużyć jako zaplecze administracyjne z pokojami gościnnymi. Zabytkowy charakter budynku narzucał wysokie wymagania co do jakości i dokładności prowadzonych prac, które podlegały ścisłemu nadzorowi Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Przeprowadziliśmy duży zakres wyburzeń oraz uzupełnień elementów konstrukcyjnych, prace instalacyjne i wykończeniowe w oparciu o wysokiej jakości materiały oraz technologie.

Bank PKO BP

Przeprowadziliśmy generalny remont i rozbudowę biurowca we Wrzeszczu dla PKO BP o kubaturze ponad 20 000 m³. Prace konstrukcyjne przy wzmocnieniu fundamentów budynku metodą iniekcyjną i z zastosowaniem mikropali były wyzwaniem. Przebudowa wnętrza budynku, który przed remontem pełnił funkcję domu towarowego, pozwoliła na stworzenie komfortowej przestrzeni do pracy dostosowanej do współczesnych norm i dostępnej dla osób niepełnosprawnych. Dzięki udanej współpracy w Gdańsku dla PKO BP zrealizowaliśmy także siedzibę w Malborku. Kameralny 2-kondygnacyjny budynek wolnostojący postawił przed nami wysokie wymagania, związane z podłożem gruntowym, które wymagało wzmocnienia palami żwirowo-piaskowymi w oparciu o specjalistyczne opracowanie projektowe.

Opera Bałtycka

Wykonaliśmy generalny remont Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Zlecenie było obarczone bardzo krótkim terminem realizacji. Obejmowało wzmocnienie konstrukcji nośnej widowni, wykonanie nowego balkonu dla widzów, kompleksowy remont małego foyer oraz rekonstrukcję i docieplenie poddasza. Dziesięć miesięcy później otrzymaliśmy zlecenie na drugi etap remontu opery. Tym razem prace objęły przebudowę nieużytkowej części piwnicy, która po remoncie miała przeobrazić się w szatnię i magazyny dla instrumentów. Wykonaliśmy także instalacje wentylacyjne i grzewcze dla widowni.